Меню

Ми StudioShurik.

Ми працюємо з 2010 року і позиціонуємо себе як постачальник готових веб-рішень - від сайтів сторінок до складних сайтів. Ми знаємо, як правильно розробити та реалізувати сайти, які ви хочете. Якість - наша мета!

Ми Ваш партнер в Інтернеті.

Про нас

StudioShurik - це креативна цифрова компанія, що базується в Києві. Протягом дванадцяти років ми надаємо послуги з розробки веб-сайтів, брендингу, веб-дизайну, веб-консалтингу, веб-просування і веб-контенту. За весь час ми завоювали певну популярність у мережі, і тепер ми готові покласти весь свій досвід, знання та технології на службу вам і вашому бізнесу.

Послуги

Що ми робимо.

Брендинг

Ми створюємо бренди з нуля та оновлюємо існуючі: проводимо аналіз ринку, розробляємо стратегію бренду та його позиціонування, найменування, фірмовий стиль та дизайн, будуємо систему інтегрованих комунікацій бренду.

Веб-дизайн

Наша студія розробляє сайти, які вирішують ваші проблеми відповідно до їх масштабу, специфіки та цілей. Дизайн і структура адаптовані для будь-якого пристрою, сайт оптимізований для пошукових систем і готовий до просування.

Веб-консалтинг

Після прийняття рішення про створення сайту відразу виникає багато питань. Інтернет, знайомі та партнери, звісно, поділяться з вами своїм досвідом, але це будуть звичайні слова. Ми можемо допомогти вам заощадити гроші завдяки нашому досвіду та знанням у веб-розробці.

Веб-просування

Одним з найважливіших етапів просування сайту є пошукова оптимізація, яка являє собою комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій сайту в пошукових системах, а отже, дозволяє збільшити його цільовий трафік.

Веб-розробка

Наш досвід і велика кількість реалізованих проектів є однією з наших переваг. У своїй роботі ми використовуємо новітні технології та скрипти.

Підтримка сайту

Розробка та підтримка веб-сайтів є ключовим напрямком нашої компанії. Ми надаємо повний спектр послуг з підтримки сайту. Від хостингу до вдосконалення та розвитку існуючого проекту.

Вітрина

Наші запропоновані проекти.

Контент-агентство T-rex. Ми створимо найкращі тексти для роботи ваших сайтів. Пам’ятайте, що якщо ваш бізнес не в Інтернеті, ви не в бізнесі.

Beautiful & Healthy Life це всеукраїнський проект, який відкриває величезні можливості для самовдосконалення та саморозвитку. Сайт створений для людей, які люблять себе і прагнуть бути здоровими і красивими.

Що говорять про нас.

  • Хочу відзначити високий професіоналізм команди, гнучкість у вирішенні поставлених завдань, індивідуальний підхід до клієнта, а також своєчасне виконання взятих на себе зобов’язань. Бажаю успішного розвитку та процвітання!

    Author image
    Спенсер Селовер Юрист
  • Дуже професійний та клієнтоорієнтований підхід на всіх етапах роботи, поради та коментарі з усіх питань. Запропонована концепція була прийнята вперше з незначними корективами, пов’язаними з нюансами комерційної діяльності.

    Author image
    Ганна Швець Стиліст

Контакти

Завжди на зв'язку.

Надішліть нам повідомлення
Відправлення...
Ваше повідомлення надіслано, дякуємо!
Контактна інформація
Де нас знайти

Вулиця Богдана Хмельницького, 52
Київ
Україна

Напишіть нам на адресу
Ви можете надіслати нам повідомлення за допомогою форми ліворуч або через свій поштовий клієнт.

info@studioshurik.com.ua

Зателефонуйте нам
Ви можете зв’язатися з нами голосом за допомогою Telegram або WhatsApp.